Қарағанды облыстықмәслихаты

«Нур Отан» партия фракциясы


Облыстық  мәслихаттың  “Нұр Отан” партиясының депутаттық фракциясын тіркеу

Т.А.Ә.

сайлау округінің №

1

Абайдильдинов Муканбеткали Сапабекович

Сарыаркинский № 31

2

Аларин Александр Олегович

№ 37 Солтүстік

3

Ахмеев Игорь Валентинович

№ 22 Шахан

4

Ахметов Еркін Қабайұлы

№ 24 Токарев

5

Бекзат Қомарұлы Алтынбеков

№ 29 Театр

6

Әбдіраманов Думан Қуанбекұлы

№ 34 Ұлытау

7

Әбітаева Хауарира Бергенқызы

№ 41 Ақсу-Аюлы

8

Әпейісов Евгений Ерғалиұлы

№ 23 Ульянов

9

Базарбаев Болат Тілешұлы

№ 20 Самарқант

10

Чернов Дмитрий Дмитриевич

№ 15 Шығыс

11

Бойко Александр Тихонович

№ 28 Саран

12

Брамонтова Светлана Павловна

№ 17 Солнечный

13

Гелетей Дмитрий Григорьевич

№ 11 Гвардейский

14

Георгиади Иван Владимирович

№ 19 Гагарин

15

Майқыбеков Айдос Мұқатайұлы

№ 9 Теміржол

16

Егізеков Дулат Тұрсынұлы

№ 26 Осакаров

17

Жарылғапов Ғазым Жарылғапұлы

№ 35 Атасу

18

Жұмабеков Еркін Төлегенұлы

№ 33 Рудник

19

Ибатов Марат Кеңесұлы

№ 16 Комсомол

20

Иманов Нұржан Ибрагимұлы

№ 14 Шахтер

21

Көбеев Еркін Қинаятұлы

№ 5 Студент

22

Қалықов Арман Қобыландыұлы

№ 21 Шахтинск

23

Қосубаев Назыр

№ 42 Ақадыр

24

Мағзұмов Арыстан Ғазизұлы

№ 6 Гапеев

25

Миргаязов Марат Вакифович

№ 13 Магнитогор

26

Мухутдинова Лилия Павловна

№ 39 Топар

27

Мұхамеджанов Жақан Жолымбетұлы

№ 10 Киров

28

Нығматулин Арғын Зайруллаұлы

№ 1 Техникалық

29

Осин Шамиль Абзалетдинович

№ 3 Құрылыс

30

Оспанова Қадиша Базарбайқызы

№ 2 Бұқар жырау

31

Прокоп Георгий Георгиевич

№ 27 Нұра

32

Ратаева Гүлнәр Қасымжанқызы

№ 8 Қазақстан

33

Таласпеков Жомарт Секенұлы

№ 38 Абай

34

Оспанов Саят Қайратұлы

№ 25 Қарқаралы

35

Түкбаева Айман Бекбулатқызы

№ 40 Ақтоғай

36

Түсіпбеков Данияр Дәулетұлы

№ 36 Оңтүстік

37

Тілемісов Төреқожа Төлеубайұлы

№ 32 Байқоңыр

38

Өтешов Серік Балғатайұлы

№ 12 Индустриалды

39

Штергер Жанна Филиповна

№ 4 Степной

40

Шыңғысов Бауыржан Қабденұлы

№ 30 Мектеп

41

Щетинин Виктор Петрович

№ 18 Металлург